Все города > Киев > СВОБОДА ВІД ВИХОВАННЯ

СВОБОДА ВІД ВИХОВАННЯ


341
11
июня
17:00

IWonder
Voloska 8/5 04655 Киев Украина
Креативна академія IWonder запрошує всіх небайдужих батьків на майстер-клас одного з найяскравіших сучасних педагогів - Dima Zicer, очільника школи Апельсин та Інституту неформальної освіти (Санкт-Петербург).

Майстер-клас проходитиме у вільному форматі - ви зможете отримати відповіді на будь-які ваші питання стосовно дітей та ваших з ними стосунків. Попередньо ми плануємо такі теми:
☑ Свобода та відповідальність. Які рамки та обмеження є сенс встановлювати і коли?
☑ Конфлікт між "хочу" і "треба". Чого можна вимагати від дитини?
☑ Обмеження. Що ми забороняємо та чому?
☑ Кнут, пряник та людські стосунки.
☑ Як ми домовляємося? Як наші домовленості бачимо ми, і як - наші діти?
☑ Що робити, коли дитина не хоче вчитися? Коли їй нічого не цікаво? Коли вона швидко втрачає інтерес та кидає щоразу нову справу?
☑ Що робити із компьютерними іграми та соціальними мережами?

План зустрічі цілковито залежатиме від вас, тож готуйте запитання та приходьте!

❔Хто такий Діма Зіцер

Є люди, зустріч із якими змінює твій світ назавжди. Які, мов криголами, розбивають лід сумнівів, перевертають переконання і залишають безліч питань, дають тобі відповіді на, задавалося б, невирішені загадки. Діма Зіцер саме така людина. Його цариною є педагогіка та психологія освітнього процесу. Його публічні виступи - це завжди резонансні та динамічні розмови із аудиторією, які дозволяють по-новому поглянути на дитячо-батьківські стосунки, переосмислити чимало стереотипів. Щось вас обурить, з чимось ви погодитесь, а щось здивує. Але однозначно ви знайдете інформацію, яка допоможе виростити вільну людину, що мислить, та уникнути багатьох підводних каменів на цьому шляху.

Матеріали спікера: http://zicerino.com/articles/

❕Організаційна інформація:
Майстер-клас відбудеться 11 червня о 17:00 у Києво-Могилянській бізнес-школі. Участь платна - 950 грн. Для підтвердження участі, будь ласка, зареєструйтеся: http://goo.gl/forms/yXiPuYiDyO
З питаннями звертайтесь до Уляни Ткаченко, 38 (093) 428 16 68, tkachenko.ulyana@gmail.com