Все города > Киев > Школа глобальних ринків [kmbs]

Школа глобальних ринків [kmbs]


155
08
июня
09:00

Kyiv-Mohyla Business School [kmbs]
8/5 Volos’ka str., 4th building of NaUKMA, 4th floor 04070 Киев Украина
Якщо ви здійснюєте перші кроки в напрямку експорту та шукаєте шляхи для довготривалої роботи на міжнародних ринках – запрошуємо вас на новий набір “ШКОЛИ ГЛОБАЛЬНИХ РИНКІВ” kmbs, що стартує 8 червня 2016 р.

Вихід на глобальні ринки – це дієвий спосіб вивести бізнес на новий рівень і разом з тим підсилити економіку країни. Насправді, перешкод для українського експорту не існує, вони всі в нашій голові, через страх, недостатню поінформованість, досвід роботи на ринках СНД (діяльність на яких, насправді, не завжди легша і приємніша, ніж на ринках ЄС або інших регіонів світу).

Ми познайомимо вас з успішними та неуспішними (що, іноді, навіть важливіше) кейсами виходу українських компаній на міжнародні ринки. Розробимо «живу» експортну стратегію та план дій щодо виходу на зовнішні ринки для вашої компанії.

ШКОЛА ГЛОБАЛЬНИХ РИНКІВ – це можливість:
✔ Перевіти власні гіпотези щодо продукту та пропозиції цінності для різних клієнтів на міжнародних ринках
✔ Зрозуміти чи є у вашої компанії продукт для виходу на зовнішній ринок та що робити, якщо продукту немає?
✔ Опанувати підходи та інструменти для вироблення ефективної експортної стратегії: як знайти новий ринок або міжнародного клієнта, сформувати конкурентну пропозицію
✔ Дізнатися як закріпити міжнародний розвиток через моделі масштабування та системний експорт

ФОРМАТ НАВЧАННЯ
Два модулі: 8-11 червня (4 дні) та 23-25 червня (3 дні). Між модулями – практичне домашнє завдання.

Детальний опис: kmbs.ua/pur/shkola-globalnih-rinkiv

ОСОБЛИВІ БОНУСИ
✔ Нетворкінг.
Всіх нових учасників ми знайомимо з випускниками попередніх програм та експертами з роботи на глобальних ринках. Адже в експорті надважливим є обмін досвідом, контактами та взаємовигідна співпраця
✔ Вечірні події.
Ми проведемо дві відкриті вечірні події з міжнародними експертами, послами іноземних країн, представниками торгівельних палат, міжнародних торгівельних майданчиків.

P.S. Відповідь на запитання, чому ми не експортуємо, як це роблять в Китаї, Південній Кореї чи Тайвані дуже проста: ми не експортуємо. Потрібно just do it! Виходьте із зони комфорту та приходьте на Школу глобальних ринків!